Novinky MJ

Rozpis písní v novém albu ?

13. listopadu 2010 v 10:40 | Wina
Tak tady ještě taková zajímavost, nevím jak moc je to pravdivé, ale našla jsem rozpis písní, které by měli být na Michaelovém novém albu :

Michael Jackson

1. Hold My Hand (Duet with Akon)
2. Hollywood Tonight 
3. Keep Your Head Up 
4. (I Like) The Way You Love Me
5. Monster (Featuring 50 Cent)
6. Best Of Joy
7. Breaking News
8. (I Can't Make It) Another Day (Featuring Lenny Kravitz)
9. Behind The Mask
Much Too Soon

zdroj: www.muzikus.cz

Michael má dneska narozeniny !!!

29. srpna 2010 v 19:46 | Wina
Michael má dneska své 52. narozeniny - přesně před 52 lety se narodil nejúžasnější zpěvák, tanečník a nejsrdečnější človíček na světě ... "Mám tě moc ráda a myslím na tebe, všechno nejlepší tobě do nebe." Wina
michael

Dneska bohužel nemám čas - takže sem dám až zítra spoustu fotek a videí na počest Michaela. Máte se na co těšit - snad to zítra zvládnu.

Prince a Paris chodí do sokromé školy

27. srpna 2010 v 21:17 | Wina
Prince a Paris chodí do soukromé školy

Dvě nejstarší děti Michaela Jacksona, Prince a Paris, začaly od včerejška navštěvovat soukromou základní a střední školu Buckley v údolí San Fernando. Blanket tento rok do normální školy ještě chodit nezačne, a bude pokračovat s domácí výukou. Škola Buckley byla založena v roce 1933 a v současnosti má asi 750 žáků. Jedná se o obdobu našeho víceletého gymnázia, takže děti opouštějí školu přímo na univerzitu.


Usher o Michaelovi

15. srpna 2010 v 17:12 | Wina

Usher o Michaelovi :

Neyo : o spolupráci s Michaelem

8. srpna 2010 v 10:37 | Wina

Ne-yo : o spolupráci s Michaelem

Zpěvák Ne-yo promluvil o své spolupráci s Michaelem Jacksonem, pro kterého napsal desítku písní, které ovšem nikdy nebyly dokončeny. Ne-yo zatím neví, co dělat s písněmi. "Mám je ve svém archivu, ale nevím co s nimi. Nemohu je prodat někomu jinému a ani je nemůžu sám nazpívat, to by nebylo fér. Takže nevím. Budu na nich sedět a čekat co bude."

Michaelův přenádherný dům v prodeji

7. srpna 2010 v 17:46 | Wina

Michaelův dům - na prodej !

Luxusní sídlo nacházející se na bohatém předměstí Los Angeles v Holmby Hills, kde 25. června 2009 zemřel král popu Michael Jackson, bylo dáno do prodeje ze téměř 29 miliónů dolarů (cca 543 miliónů korun). Podle organizátorů prodeje se již přihlásilo mnoho zájemců, vzhledem k Jacksonově popularitě se ale rozhodli všechny potenciální kupce důkladně prověřit.


Pike : "Michael byl ten nejlepší"

7. srpna 2010 v 10:20 | Wina

Nicholas Pike o Michaelovi : "Michael byl ten nejlepší"

Nicholas Pike, skladatel, který spolupracoval s Michaelem na filmu Ghosts, promluvil o jejich spolupráci. "Práce s Michaelem byla tím nejlepším v mé kariéře. Mnoho lidí snilo a práci s ním. Byl to obrovský talent. Přestože byl superstar, dalo se s ním skvěle spolupracovat. Byli jsme na stejné vlně a Michaelovi se líbila hudba, kterou jsem pro něj napsal. První momenty filmu Ghosts jsou hudebně jen moje. Když jsem napsal tuhle hudbu, samozřejmě jsem se obával, co na to Michael řekne. Sedli jsme si do studia, já pustil pásku a potil se následujících 9 minut, zatímco Michael zadumaně poslouchal. Na konci hudba gradovala do obrovského finále a Michael vyskočil z křesla a zakřičel: Ano!" Pak už jsem věděl, že jsem na správné cestě."
Pike

Informace o novém albu

2. srpna 2010 v 11:21 | Wina
Omlouvám se, že jsem teď nic nepřidala - zase nebyl čas ... tady máte zase nějaké čtení :-)

Další informace o novém albu

Zdroj z 'Michael Jackson Estate' řekl magazínu Rolling Stone, že nové album, které vyjde v roce Listopadu 2010, bude obsahovat 10 nových písní. Michael údajně zanechal po své smrti asi stovku nikdy nevydané hudby, kdy většina byla nahrána v 80tých letech, tedy vrcholu jeho kariéry, jak řekl Frank DiLeo, Michaelův manažer. Sbírka také obsahuje písně z kolaborace s Akon, Will.i.am a Ne-Yo. ''Je tam plno písní z alba BAD, které jsme museli vystřihnout, přitom jsou naprosto skvělé.
Tommy Mattola(ředitel firmy Sony Music) řekl Rolling Stone minulý rok: ''Kdykoliv Jackson nahrával, přehrával, to znamená, že nahrál tak 20-30 písní pro album a potom si vybral ty největší hity, které na album zařadil. Ovšem všechny ostatní písně, byly podle mě stejnými hity, jako ty co vyšli. Například na album ''Thriller'' se nedostala skvělá píseň Don't be messin' around.
Ovšem Michaelův spolupracovník na albu 'Invincible', Rodney Jerkins minulý týden řekl, že on sám vydá album plné nevydaných písní z alba z roku 2001. Jestli to bude součástí alb, slibovaných od Sony, se neví.
zdroj: michaeljacksonweb.cz
MJ
Jestli to budou písně z doby Bad ... máme se na co těšit.

Michaelova socha na Letné

28. července 2010 v 20:36 | Wina

Sochařka Daniela Kartáková už odlévá Michaelovu bystu


Producent Rodney chce vydat Michaelovo nové album

27. července 2010 v 21:26 | Wina

Producent Rodney vydá nové album Michaela

Producent Rodney "Dark Child" Jerkins spolupracoval s Michaelem na albu Invincible (2001) a z tohoto období má spoustu nevydaných písní. Rodney řekl, že ho čeká ještě spoustu vyřizování, ale album určitě vyjde. Také dodal, že ho Michael hodně naučil a spolupráci s ním bere jako požehnání.


Michaelův citát
Já osobně chci dělat hudbu, která inspiruje další generace. Chci, aby se s tím, co vytvořím, dále pracovalo. Už Michelangelo říkal, že tvořitel odejde, ale jeho dílo tu zůstane. ( Michael Jackson )

 
 

Reklama